Ubytování

Letiště Praha Letňany nemá ubytovací kapacity. Ubytování za výhodných cenových podmínek je zajištěno v partnerském Hotelu Duo Praha (cca 3 km od letiště).

Hotel Duo Praha

Hotel Duo v Praze je nově zrekonstruovaný 4* komplex, který nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb – ubytování, stravování, konferenční prostory a služby hotelového sportcentra. Hotel se nachází přímo u stanice metra Střížkov a přímá cesta do centra města trvá 12 minut. Celkem hotel nabízí 642 klimatizovaných pokojů v různých kategoriích s připojením k WI-FI.

recepce_900x600     pokoj_900x600

Stylová Restaurace Formanka se specializuje na tradiční českou, ale i mezinárodní kuchyni a nabízí pokrmy nejvybranějších chutí. Flexibilní kongresové centrum hotelu disponuje kongresovým sálem až pro 410 osob a 10 menšími konferenčními místnostmi vybavenými nejmodernější technikou. V letních měsících je k dispozici posezení na letní terase nebo v zahradě. Široký výběr služeb nabízí hotelové Sportcentrum, kde se nachází bowling centrum s 12 dráhami, bazén, sauna, posilovna, masáže a kosmetické studio. Hotel disponuje vysoko kapacitním parkovištěm až pro 200 aut a 14 autobusů.

restaurace_900x600  terasa_900x600  bazen_600x400

Pro objednání kontaktujte: info@letnany-airport.cz. Ubytování lze případně zajistit i v jiném hotelu v Praze dle přání pilota.