Letiště Letňany

Ozzy Osbourne vystoupí na letišti Letňany ve středu 13.6.2018. Níže jsou popsány všechny nezbytné informace.

Letiště Praha Letňany není pořadatelem koncertu!

Pro všechny informace kontaktujte společnost LIVE NATION CZ!

Omezení letiště jsou následující:

RWY 05R / 23L bez omezení

RWY 05L – pouze vzlety

RWY 23R – pouze přistání

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA NA KONCERT
Parkování nebude k dispozici, návštěvníky koncertu žádáme, aby k přepravě využili linku metra C s výstupem ve stanici Letňany a po ukončení koncertu opět shodnou přepravu metrem, jehož provoz bude od 22:30 do 24:00 hodin VÝRAZNĚ posílen.

Upozorňujeme, že v místě koncertu nejsou žádná parkovací místa k dispozici.

ŠATNA/ÚSCHOVNA ZAVAZADEL – na místě nebude k dispozici žádná úschovna zavazadel ani šatna

BEZPEČNOST
Upozorňujeme návštěvníky, že na pražském koncertě budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto doporučujeme na místo konání koncertu dorazit s dostatečným časovým předstihem. Prosíme návštěvníky koncertu, aby zavazadla, která berou na koncerty, nepřekročila formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky akcí Live Nation vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím.

RESTRIKCE – ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY A AKTIVITY
Zbraně (mj. nože, boxery, střelné zbraně, sečné zbraně, sekery, řetězy, trubky, tyče – a to včetně dřevěných), pepřové a/nebo slzotvorné spreje, výbušniny, hořlaviny, videokamery (včetně malých např. GoPro), fotoaparáty s odnímatelným objektivem, audiorekordéry, selfie tyče, velká zavazadla – větší než A4 (včetně krosen a/nebo kufrů na kolečkách), sedátka, židličky, stolky (včetně skládacích), schůdky a/nebo žebříky (včetně skládacích), různé podložky pod nohy včetně polystyrenových či dřevěných „kostek“,deštníky (včetně skládacích), nádoby ze skla nebo tříštivého plastu či plechu, PET lahve, tlakové nádoby (se stlačenými plyny včetně „tlakových houkaček“), pyrotechnika, dopravní prostředky (kola, koloběžky, dětské kočárky, skateboardy, kolečkové brusle) mimo vozíků s vozíčkáři, zvířata (jedinou výjimkou jsou asistenční psi, pokud doprovázejí osobu se zdravotním postižením vyžadujícím jejich asistenci), toxické a omamné či psychotropní látky, potraviny či nápoje (v obou případech mimo malé množství pro okamžitou osobní spotřebu – zejména v případě celiaků (bezlepková dieta) a/nebo diabetiků), injekční stříkačky (výjimku mají diabetici, pokud si s sebou přinášejí insulin v injekční stříkačce či insulinovém peru – měli by se prokázat průkazem diabetika), zdroje laserového světla včetně „malých ukazovátek“ = pointerů,
motocyklové přilby, jakékoliv další předměty, které by mohly být použity jako zbraň proti ostatním návštěvníkům, personálu akce nebo účinkujícím zejména k vhazování na pódium či do jeho okolí (např. kameny atp.) a případné jiné nebezpečné předměty.

Je zakázáno:
• „surfování“ např. na hlavách ostatních návštěvníků,
• sezení i stání na zábranách, plotech, nášlapných bariérách a obdobných zařízeních a technických prostředcích,
• přelézání zábran, plotů, nášlapných bariér a obdobných zařízení,
• vhazování jakýchkoliv předmětů do prostoru pódia nebo do jeho okolí,
• vnášení bannerů či transparentů, které by měly politický a/nebo hanlivý či urážlivý obsah,
• v prostorách konání koncertu a v jeho bezprostředním okolí provozovat jakékoliv obchodní, reklamní, politické či jiné nevhodné aktivity bez předchozího písemného souhlasu promotéra akce.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný kulturní zážitek.

 

34879378_2206046596079242_8213141414679150592_n